Принт- пролетни здолништа
23 July 2014
RSS Facebook Twitter

oficijalno za stranata

Thursday, 28 February 2013 12:40

Принт- пролетни здолништа

Објавено од 

Без разлика на временските прилики,ни доѓа пролет. Печатени здолништа со подебели холахопки па потоа и без нив...

Трендот наречен ,,Принт здолниште'' напаѓа...

 

cveke1

cveke2

 

Огромен е изборот на цветни шарени здолништа!

 

 

sveke3cveke4

cveke5cveke6

 

Направете тренди комбинација со чорапи или холухопки во боја.

 

cveke7cveke8cveke9cveke10

 

Вкусното овошје овојпат на принт на вашето здолниште.Внимавајте да не е преслатко,да не посака некој да ве грицне:)

 

cveke11cveke12

cveke13

 

Последниот принт што е пролетен тренд за здолниште е графиката.

 

cveke14

 

Нешто по наш избор!

 

cveke 15cveke16

cveke 18cveke20

 

Веста е прочитана 392 пати
Тања Кангалова

Студент по новинарство на Висока школа за новинарство и за односи со јавноста, практикант во Радио Мрежа Канал 77.

Додади Коментар

Безбедносен код
нов безбедносен код

Радио во живо

Се насмеавте ли денес

МИДА МОТОРС

Alternative flash content

Requirements

TROLKO1

Дневен Хороскоп

Kanal77-horoskopot

Radio Kafe Kanal 77

prilepska pivara logo

caffetin-menstrual-300x250-mk

casamia LOGO crna pozadina

uniuqa logo